Vzdělávací portál KOZMIX

Malý animovaný mimozemšťan KOZMIX je hlavní postavičkou vzdělávacího portálu pro děti 1. stupně základních škol a spolu se svými kamarády žáky vyučuje zábavnou formou předměty. Při tvorbě matematické části projektu se vycházelo ze základů jedinečné výukové metody z Finska. Na Slovensku ho používají stovky škol, tisíce učitelů, rodičů a žáků. Jelikož se setkal s oblibou i u českých učitelů, přichází na český trh.

Vyzkoušejte KOZMIX zdarma

Tvůrci vzdělávacího portálu KOZMIX zareagovali na současnou situaci ohledně opatření COVID-19 a nabízejí ho českým základním školám do 30. 6. 2020 zdarma.

Co všechno na portálu najdete?

  • Digitální vzdělávací materiály pro 1. stupeň základních škol
  • Nástroje na vytváření a zadávání domácích úloh
  • Materiály dostupné v češtině a slovenštině

Jak se zaregistrovat?

Klikněte na tlačítko "Vytvořit účet" a postupujte podle zadaných instrukcí. Po registraci a přihlášení na portál zadejte aktivační kód: skolazdomu Poté již máte všechny materiály zpřístupněné a můžete je začít používat.

Vytvořit účet na KOZMIXu

Naše tipy

Matematika v reálných situacích

Na základně finské metody byl vytvořen jedinečný výukový program matematiky. Obsahuje 849 interaktivních lekcí, více než 4 400 atraktivních simulací, animací, ilustrací a doplňkových cvičení.

Obsahuje 6 částí, z nichž je každá rozdělena do kapitol a lekcí:

  • lekce s novou látkou (modrá),
  • lekce zaměřené na opakování (oranžová),
  • materiály pro nadané žáky (zelená).

Interaktivní angličtina

Interaktivní vzdělávací materiály pro výuku anglického jazyka obsahují 440 lekcí pro začátečníky až mírně pokročilé. Zpracovány jsou v souladu s RVP a tematickými okruhy Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Digitální obsah namluvili rodilí mluvčí. Ovládání je jednoduché a intuitivní, přizpůsobené věku žáků. Doplněno o animace, prezentace, písničky, fotografie a další aktivity.